כנסים מנצחים בארץ עם הראל תיירות

כנס עובדים עם הראל תיירות ונופש

כנס עובדים עם הראל תיירות ונופש

בעולם העסקים המודרני, כנסים הם הזדמנות יקרת ערך לחזק קשרים קיימים, ליצור קשרים חדשים, להעביר מסרים חשובים ולקדם את החזון והמטרות של הארגון. אך הפקת כנס מוצלח ורהוט דורשת תכנון קפדני, לוגיסטיקה מורכבת ומקצועיות רבה. בישראל, עם עושר התרבות והנופים המרהיבים שלה, ההזדמנויות להפקת כנסים בלתי נשכחים הן איכותיות במיוחד. וזאת בזכות הראל תיירות ונופש – חברת תיירות מנוסה ומובילה במדינה.

מומחיות של עשרות שנים בהפקת כנסים

הראל תיירות היא חברת תיירות וותיקה בישראל, שנוסדה כבר בשנת 2004. מאז ועד היום, החברה צברה ניסיון רב בהפקת כנסים מכל הסוגים והגדלים, בין אם כנסים קטנים לעשרות משתתפים או כנסי ענק לאלפים רבים של אנשים.

לאורך השנים, הראל תיירות הפיקה כנסים ממשלתיים חשובים, כנסי עסקים וכלכלה, כנסי מכירות של חברות גדולות, כנסי איגודים מקצועיים ועוד. הניסיון והמומחיות שנצברו הופכים את החברה למובילה בתחום הכנסים בישראל.

צוותי הפקה מקצועיים

בבסיס ההצלחה של הראל תיירות עומדים צוותי הפקה גדולים ומקצועיים, שהוכשרו לספק שירות מנצח לאורך כל שלבי הכנס. הצוות כולל רכזי כנסים ותיקים, אנשי יחסי ציבור, לוגיסטיקנים, מנהלי תפעול, מדריכים מקצועיים ועוד. פריסתם הארצית של צוותים אלה מאפשרת מתן שירות צמוד לכל לקוח, בכל מקום בארץ.

בנוסף, הראל תיירות גאה בקשריה העמוקים עם ספקים מובילים בתחומי התיירות וההפקות השונים בישראל. קשרים אלה מאפשרים לחברה לספק לכם את מיטב השירותים ברמה הגבוהה ביותר.

התאמה אישית לצרכי הלקוח

מקצועיות ומומחיות בהפקת כנסים כוללת גם התאמה מלאה לצרכי הלקוח. לפני תחילת הפקת הכנס, נציגי הראל יבצעו ניתוח מעמיק של הדרישות השונות:

– מטרת הכנס ותוכן/נושא הרצוי
– גודל הקהל והאופי שלו
– מיקום גיאוגרפי רצוי
– אווירה וסגנון נדרשים
– תקציב האירוע
– מגבלות או דרישות מיוחדות

רק לאחר איסוף הדרישות המלא, צוותי ההפקה של הראל יתחילו בתכנון וההפקה. לכל לקוח תוצע חבילת כנס מותאמת אישית שכוללת:

מיקום הכנס: במלון יוקרתי, במרכז כנסים גדול, במתחם חיצוני או באתר מיוחד
תכנית הכנס: לוחות זמנים, פאנלים, הרצאות, חלוקת פרסים, סדנאות וסיורים
אירוח: כולל לינה, הסעדה, דוכני כיבוד והסעה לכנס ובחזרה
אבזור הכנס: במות, ציוד הגברה וחשמל, שילוט, מולטימדיה וכו'
עיצוב חלל הכנס: עיצוב הבמה, תאורה, קישוט וכדומה
פעילויות נלוות כגון סיורים, סדנאות והרצאות ייחודיות
שירותים לאורחי כבוד, דוברים ובכירים
שילוב אלמנטים ייחודיים וייחודיות מקומית (על כך בהמשך)

כנסים מהפנטים בחותם ישראלי ייחודי

עבור חברות וארגונים רבים, יש חשיבות רבה בהענקת טוויסט מקומי לאירועים שלהם בישראל, במטרה ליצור חווית חיים אותנטית שתוסיף עומק ומשמעות. זהו גם יתרון ייחודי של הפקת כנסים עם הראל תיירות.

קיימות דרכים רבות לשלב מרכיבים ישראליים מקוריים בתוכנית הכנס, כמו:

– הרצאות מרתקות של היסטוריונים ומומחים על ההיסטוריה והתרבויות של ארץ הקודש
– סיורים וסדנאות בשווקים המסורתיים, בצדדים נסתרים של ערים כמו ירושלים העתיקה ועכו
– חוויות קולינריות אותנטיות במטבחים ומסעדות מקומיות
– שילוב של אומנים ישראלים, להקות ריקוד עתיקות ומופעים תרבותיים מקוריים
– טיולי שטח ופעילויות הרפתקה באזורי הטבע המרהיבים של ישראל

– אירועי פתיחה וסיום ספקטקולריים בלוקיישנים מיוחדים כמו מדבר יהודה או נוף הכרמל

אין ספק שהטבע העוצר נשימה והמורשת התרבותית העשירה של ישראל, בשילוב עם הניסיון הרב והמקצועיות של הראל תיירות – הופכים כנסים בארץ הקודש לחוויה בלתי נשכחת.

ייחודיות לכל סוג ארגון

יתרון נוסף של הראל תיירות הוא יכולת ההתאמה הגבוהה שלה לכל סוגי הארגונים והגדלים. כך, החברה יכולה להפיק כנסים מוצלחים עבור:

חברות הייטק וטכנולוגיה – הראל תשלב את הכנס באווירה מולטימדיה, תוכן טכנולוגי וחדשני, ואפשרויות לנטוורקינג ממוקד לקהילות הייטק.

חברות פארמה ורפואה – דגש על שילוב מרכיבי בריאות ורווחה, מיקומים רגועים ושלווים, תוכן רלוונטי ומרצים/פאנלים בתחומי הרפואה.

חברות כלכלה ויזמות – תוכן עסקי עדכני, הרצאות על מגמות כלכליות חמות, ומפגשים עם יזמים וחברות מקומיות בזרם המרכזי בישראל.

ארגונים ממשלתיים – עמידה בדרישות הביטחון ואבטחה גבוהה, לינה ופעילויות באזורים יציבים, וסמלי מדינה ומורשת בתכנית.

ארגוני חברה אזרחית – התאמה למטרות הארגון, דגש על שילוב אוכלוסיות ייחודיות מהפריפריה והשוליים, קיימות וערכים הומאניים.

אלה הם רק חלק מהדוגמאות. הודות לגמישות והמגוון הרב של הראל תיירות, החברה יכולה להתאים כנס לכל סוג של ארגון, תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה ומענה לדרישות הספציפיות של הלקוח.

מחויבות למקצוענות ושירות VIP

הפקת כנסים איכותית דורשת יותר מאשר רק לוגיסטיקה מתוזמנת היטב והפקה מוצלחת. כדי שהכנס יצליח באמת, נדרש גם רמת שירות גבוהה ומחויבות למקצוענות. בהראל תיירות, אלה הם ערכי היסוד:

צוות ההפקה והמדריכים הם בעלי נסיון רב, שפות זרות רהוטות וידע מקומי עמוק. רבים מהם פעילים בתחום התיירות והכנסים עשרות שנים רבות.

השירות הוא אישי, צמוד וזמין 24/7 – רכזים יתלוו לכנס לאורך כל הדרך, לפני האירוע ובמהלכו. הם ישגיחו שכל הפרטים הקטנים יסודרו כראוי.

החברה עובדת רק עם ספקים וקבלנים מוכרים, שעברו תהליך אכות קפדני. הלקוח יכול לצפות להתייחסות שירות יוקרתית ואיכותית בכל אחד ממוקדי האירוח.

לבסוף, הראל תיירות גאה לספק גם שירותי VIP מיוחדים כמו התקשרות עם בכירים לשיחות וראיונות, השגת כרטיסים לאירועים נוספים בישראל, גישה למלונות יוקרה ושירותי קונסיירז' פרימיום למשתתפים וסלבריטאים.

סיכום
מכנס חברה פנימי של מאות עובדים ועד כנסים רב-תחומיים בני אלפי משתתפים – הפקת כנסים מנצחת מחייבת מקצועיות שאין עליה עוררין. עם מעל חצי יובל של נסיון עשיר, צוותי מקצוע מיומנים, קשרי עבודה אמיצים עם ספקים מובילים ומומחיות אין-קץ בהפקת אירועים ברמה הגבוהה ביותר – הראל תיירות היא הבחירה המנצחת להפקת כנסים בישראל.

יתרונה הייחודי של הראל הוא היכולת לשלב חוויה ישראלית אותנטית ומרתקת בכנסים, באמצעות סיורים, הרצאות, פעילויות ואירוחים ייחודיים. הטבע המרהיב של הארץ, המגוון התרבותי והמסורות ההיסטוריות יוסיפו ממד ייחודי ובלתי נשכח לכל כנס שיופק בישראל.

אז בין אם אתם מארגנים כנס עבודה צנוע או אירוע תקשורתי גדול, כדאי להסתייע במומחיות של הראל תיירות. היא תדאג להפקה חלקה ורהוטה, תשלב אלמנטים תרבותיים מרתקים ותספק חוויה VIP של רמה עולמית. כך האירוע שלכם יצליח להותיר חותם בלתי נמחק על כל המשתתפים.

 

 

גמישות וחדשנות באווירת הכנס

נדבך חשוב נוסף שמבטיח את הצלחתם של כנסים שמופקים עם הראל תיירות הוא הגמישות והחדשנות שלהם כחברה וותיקה ומנוסה בתחום זה. צוותי ההפקה יודעים להתאים באופן דינמי את תוכן הכנס, האווירה והפעילויות – הכול בהתאם לקהל היעד, למטרות של הארגון המארח והאירוע עצמו.

לדוגמה, לכנסי סטארט-אפ יינתן סגנון צעיר, פרוע וספונטני יותר עם הפעלות וסדנאות חדשניות שיעוררו את חשיבת הקופסא של היזמים הצעירים. לעומת זאת, כנס של חברה פארמצבטית ותיקה יקבל סגנון קלאסי, רציני ומכובד יותר עם מרצים בעלי השכלה אקדמית ופאנלים מקצועיים רהוטים.

ההתאמה באה לידי ביטוי גם באלמנטים כמו עיצוב החלל, התאורה, המוסיקה הרקע, האווירה הכללית ואופן ההגשה והארוח. הראל תיירות תהפוך כל כנס ליצירה ייחודית שנועדה להתאים באופן מושלם לקהל היעד ולצרכים הספציפיים של הלקוח.

מוקדים לכנסים מרכזיים ואטרקטיביים

על מנת לקיים כנסים מוצלחים, חשוב שהם יתקיימו במוקדים אטרקטיביים ויוקרתיים שיספקו לא רק נוחות אלא גם שידרו מסר והשראה למשתתפים. בישראל קיימים אתרים ומוקדים רבים ומגוונים לקיום כנסים, והראל תיירות יודעת להפיק את המיטב מכל אחד מהם:

מלונות יוקרתיים
ישראל עתירה במלונות יוקרתיים מפנקים הממוקמים באזורים מרכזיים ונגישים. מלונות אלו מציעים חדרי אירוח יוקרתיים, אולמות כנסים מרשימים, לובי ייעודי ופינות ישיבה שקטות ונעימות. מוקדים נפלאים לכנסים עסקיים פורמאליים.

קיבוצים וצימרים כפריים
משהו שונה לגמרי – קיבוצים וצימרים כפריים הפזורים ברחבי הגליל, הנגב והערבה מהווים אופציה קסומה לכנסים קטנים יותר, ימי עיון והסתגרות לחברות ועמותות. מוקדים אלו מציעים אוירה כפרית ואינטימית יחד עם שפע של אקטיביטות חוץ ופעילויות טבע מרעננות.

מרכזי כנסים מרכזיים
בריכוזי אוכלוסין גדולים כמו תל אביב וירושלים ממוקמים מרכזי כנסים גדולים ומרשימים היכולים לארח כנסים של אלפי משתתפים. מרכזים אלו מצוידים בחדרי אולפנים, במות וציוד אולמות מהחדיש ביותר.

מוקדי תיירות ייחודיים
אולי רוצים לקיים את הכנס במקום ייחודי ושונה מהרגיל? הראל תיירות יודעת להפיק כנסים במקומות מרהיבים כמו מצדה, מרכז המבקרים בגני התנ"ך, קברנטי בדרום וספינות שיט תיירותיות שצפות מעגן בנמלי הים בישראל.

מסלולי סיורים ופעילויות חוץ מרתקות
לוגיסטיקה חלקה היא המפתח למקסום החוויה והתפוקות של הכנס. הראל תיירות תדאג להסדיר עבורכם הכול – מהסעות לאנשים ולציוד ועד לתכנון ומעקב מסלולי הסיור, תיאום אבטחה ואישורים מול הרשויות, והזמנת פקחי הדרכים והרפואה הנדרשים.

לצד זאת, צוותי ההפקה של הראל יארגנו מסלולי סיורים ופעילויות חוץ מרתקות ואיכותיות לפני ולאחר הכנסים. למשל:

– סיורי לילה משוגעים ברובע היהודי הססגוני בעיר העתיקה בירושלים
– ימי טיול אתגרי במסלולי טיולים מאתגרים באזורי שמורות הטבע המרהיבים בישראל
– סדנאות בישול ותרבותיות מרתקות בשווקי פאר ובמסעדות אותנטיות
– טיולי שטח מסעירים עם רכיבה על גמלים וג'יפים במדבר יהודה ונגב
– חוויות שייט פנינים ממכרות באגמים וחופים קסומים בצפון וים המלח

האפשרויות לא נגמרות! צוותי ההפקה המנוסים יתכננו עבורכם פעילויות נלוות מגוונות ומהנות שישדרגו את הכנס לחוויה בלתי נשכחת ומשמעותית.

אז אם ברצונכם להפיק כנס עסקי מוצלח, שישלב לא רק תכנים רלוונטיים אלא גם חוויה תרבותית מדהימה וזיכרונות בלתי נשכחים, כדאי להישען על מנהלי הפקה מומחים ובלתי מתפשרים כמו אלה שבהראל תיירות.

שירות VIP ללקוחות מכובדים

חלק חשוב בהפקת כנסים מוצלחים הוא היכולת לספק גם שירותי VIP ייחודיים לדוברים, אורחי כבוד, ראשי תאגידים וסלבריטאים שמשתתפים באירועים אלה.

מבחינת הראל תיירות, שירותי VIP יכולים לכלול מגוון רחב של פריטים כמו:

– קבלת פנים חגיגית של אורחי הכבוד בשדה התעופה ע"י נציגים מטעם הראל
– לינה בסוויטות יוקרה במלונות הבוטיקאים והמפנקים ביותר בישראל
– הסעות פרטיות ומרכבי שרד מפוארים להעברת האורחים לכנס וממנו
– גישה ללאונ'ג' VIP במלונות ומועדונים יוקרתיים ברחבי הארץ
– קונסיירז' אישי זמין 24/7 במהלך השהות המסייע בהזמנת שירותים מיוחדים
– חדרי כושר, ספא, טיפולים ופינוקים במתחמי הבריאות והיוקרה במלון

ברמה גבוהה יותר, הראל תיירות יכולה גם לארגן:

– ארוחות גאלה מפנקות במסעדות יוקרה בתפריט העונתי הבלעדי של השפים המפורסמים בישראל
– התקשרות עם בכירים מקומיים ואישי ציבור לצורך שיחות ראיון והרצאות בכנס
– אירוח ופעילויות קבוצתיות VIP במוקדי עניין תיירותיים ויוקרתיים ברחבי הארץ
– הזמנת שירותי אבטחה אישית לאורחי הכבוד במהלך שהותם בישראל

השילוב של מקצועיות גבוהה עם נכונות לספק חוויית VIP אמתית, הופך את הפקות הכנסים של הראל תיירות למיוחדות ונחשקות במינן. המחויבות היא לחוויה המושלמת ביותר עבור כל סוגי הלקוחות – מהמשתתף הפשוט ועד לאורח הכבוד הזוהר ביותר.

 

סיכום

בין אם מדובר בכנס חברה צנוע לעובדים, כנס לקוחות יוקרתי או אירוע רב-משתתפים ודו-לאומי – הפקת כנסים ברמה הגבוהה ביותר מחייבת שילוב של מומחיות, ניסיון עשיר ויכולת התאמה גבוהה.

הראל תיירות, החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בהפקת אירועים בישראל, עונה על כל הדרישות הללו ועוד יותר. מומחים עם שנות ניסיון, צוותי הפקה גדולים, קשרי עבודה מגובשים עם מיטב הספקים במדינה וניסיון בלתי נדלה בהפקת כנסים וארועים מכל הסוגים.

אך מעבר לכך, הראל תיירות גם יודעת לתת למוצר את הטוויסט הייחודי והישראלי – אותנטי, אמיתי ובלתי נשכח. באמצעות שילוב אלמנטים תרבותיים ייחודיים כמו סיורים, הרצאות, סדנאות ופעילויות טבע, הכנסים שלכם בישראל לא רק ייחשבו ליעילים ומקצועיים, אלא יהפכו לחוויה משמעותית שתותיר זיכרונות בלתי נשכחים.

המלצתנו: בחרו בהראל תיירות להפקת הכנס הבא שלכם בישראל. המומחיות, הניסיון הרב, היכולת לשילוב חוויה ישראלית אותנטית והנחישות לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר – כל אלה מובטחים. התוצאה? כנס מוצלח שאין כדוגמתו!

 

לפרטים נוספים צרו קשר עם הראל תיירות

שלח/י הודעה :   harel-tayarut.co.il

טלפון :   03-9580265  סמדר דובדבני